Pawilon Grillowy

Majówka to dla wielu swoisty wyznacznik, że czas rozpoczynać sezon grillowy. Co jednak w sytuacji gdy pogoda nie dopisuje? Czy trzeba wtedy rezygnować z planów? Otóż nie koniecznie! Poznańska firma Domkizbalika.pl oferuje szeroką gamę wyrobów drewnianych. Można znaleźć u nich nie tylko standardowe domki, ale nawet sauny, balie, czy pawilony grillowe. Pawilony grillowe świetnie sprawdzają się nie tylko latem, ale także w okresach zimowych. Sprawiają, że spotkania ze znajomymi, w chłodniejszych miesiącach, nie muszą odbywać się wyłącznie w domu. Tego typu projektów jest kilka rodzajów. W zależności od zapotrzebowania mogą pomieścić od  ośmiu do nawet trzydziestu osób.

Pawilon grillowy wyposażony jest w wielki grill z platformą do gotowania oraz podesty do patelni, czy czajnika. Co więcej we wnętrzu znajdują się ławeczki, gdzie można komfortowo wypocząć. Dodatkowo niektóre z modeli oferują możliwość łączenia siedzisk, tworzących ostatecznie łóżka. Aby móc korzystać z pawilonu grillowego również w chłodne dni, we wnętrzu zamontowany jest regulowany komin, dzięki któremu można ogrzać powietrze.

Projekt wykonany jest z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego. Jest ono nie tylko wytrzymałe, ale również charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystne czynniki pogodowe. Pawilon grillowy po zmontowaniu powinien zostać poddany impregnacji. Środek ochronny ma na celu ochronę przed szkodliwym działaniem insektów oraz atakami grzybowymi. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru rodzaju pokrycia dachowego. Może je stanowić prosta papa bądź kolorowy, o różnych kształtach, gont, który może nadać całości jeszcze większego uroku.

Firma Domkizbalika.pl oferuje najróżniejsze pawilony grillowe: od prostych, o mniejszej powierzchni, po większe, na przykład z dodatkowym pomieszczeniem spełniającym funkcję sauny. Projekt są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, wszystkie pięknie się prezentują, więc pawilon grillowy może stać się także swoistą dekoracją ogrodową.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.